Spotkanie z płytą winylową

Dzięki uprzejmości Taty Mikołaja, klasa 8a wzięła udział w warsztatach prowadzonych przez pana Bogusława Ziębowicza, pasjonata płyt winylowych. Młodzież poznała historię zapisu dźwięku, kulisy mody na słuchanie płyt , budowę dużej i małej czarnej oraz gramofonu. Uczestnicy spotkania mieli również okazję wysłuchania nagrań utworów z wysokiej klasy odtwarzacza płyt.

W ramach doradztwa zawodowego ósmoklasiści zapoznali się z ofertą jednego ze studenckich stowarzyszeń Politechniki Śląskiej.