Zakończenie roku szkolnego

W dniu dzisiejszym 23 czerwca, jak we wszystkich szkołach w Polsce, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2022/2023. Jednak jest coś, co nasze zakończenie wyróżnia – podczas uroczystej akademii dla uczniów klas 4-7 zostały rozdane „Osobowości roku 2023”. Pani dyrektor w szczególny sposób nagrodziła uczniów, którzy zaangażowali się w życie naszej szkolnej społeczności. Zostały docenione uczennice śpiewające w szkolnym zespole muzycznym, redaktorzy i fotografowie szkolnej telewizji Sikorka TV, osoby, które w szczególny sposób wyróżniały się kulturą osobistą, przyznano również nagrody artystyczne. Następnie pani dyrektor wyróżniła uczniów, którzy zdobyli najwyższe wyniki w nauce, wręczając im stypendium dyrektora szkoły, natomiast wszystkie świadectwa uczniowie otrzymali w klasach od swoich wychowawców.
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczniom naszej szkoły ukończenia tego roku szkolnego i życzymy udanych wakacji! Wypoczywajcie! Do zobaczenia we wrześniu!